Tajemnica skuteczności „Ronnie Rig” – Lewis Read

Są przypony i są też PRZYPONY” – Lewis Read


Niektóre przetrwają próbę czasu i pracują na swoje dobre imię przez cały sezon. Inne są przejściowe i nie przynoszą praktycznie żadnych korzyści podczas naszych wypraw. Ten jednak jest wyjątkowy i jest to przypon, który od kilku lat jest używany w ciszy z ogromnym powodzeniem (TOP SECRET). Sprawdził się jako doskonałe narzędzie do połowu fenomenalnie dużych ryb z wielu wód.


Ronnie Rig oferuje korzyści płynące z bardzo spójnej prezentacji przynęt pływających tuż przy dnie. Ponadto swobodnie obracany hak za pomocą krętlika pozwala na bezproblemowe używanie siatek PVA, bez możliwości splątania, które mogą wystąpić przy tradycyjnym Rig 360.


Oferuje wszystkie zalety Hinged Stiff Rig, ale bez problemów związanych z próbą połowu na bardzo niskiej wysokości (co nie jest optymalnym układem). Na szczęście Ronnie Rig jest niezwykle prosty w konstruowaniu, dzięki zastosowaniu krętlików Covert Kwik Lok Flexi-Ring w rozmiarze 12, zamocowanego na oku haka, a gdy połączysz się z jednym, z Covert Dark Mugga Hooks oferuje bardzo agresywne, szybkie reagowanie. Jednym zdanie: Prezentacja zestawu, która jest bezlitosna!


Rozmiar 12 krętlika typu Flexi-Ring firmy Kwik Lok nie jest przeznaczony specjalnie do tego celu, ale doskonale sprawdza się, jeśli jest delikatnie nakładany na do oczka haczyka, a następnie zamykany i osłonięty rurką kurczliwą (w celu uniknięcia zginania). Zalecamy stosowanie zdrowego rozsądku i pełne testowanie połączenia, aby ocenić końcową wytrzymałość.


Jest on również bardzo wszechstronny! Zawsze mam kilka wstępnie przygotowanych Ronnie Rig w swoim piórniku, jedyne co robię na łowisku, to dostosowuję materiał przyponowym do dna zbiornika. Ultra Skin w mule, również na zestawie helikopterowym lub fluorocarbon na podłoże piaszczyste, czy żwirowe.


Montaż krętlika przez oczko haczyka w sposób realistyczny oznacza, że ​​musisz używać ładnego haka i rozmiaru. Moje typy to Covert Dark Mugga rozmiar 4 oraz Covert Dark Continental Mugga rozmiar 6, które są idealne do pracy. Przypony Ronnie Rig znajdziesz w Sklepie Duxonshop

Ronnie Rig w akcji!


Zrób własny Ronnie Rig, zobacz film.

Dodaj komentarz