Sygnalizatory JRC Radar CX – nowość 2017

Sygnalizatory elektroniczne — trzeba przyznać, że chyba nie ma karpiarza, który bez nich wybrałby się na zasiadkę. Chyba że zapomni, czego z doświadczenia nikomu nie życzę. Są niesamowitym ułatwieniem podczas każdej karpiowej wyprawy, szczególnie trudno sobie bez nich wyobrazić nocne łowienie. Dzięki nim nie przegapimy nawet najbardziej delikatnego brania, a te dynamiczne podnoszą adrenalinę do maksimum.

JRC Radar CX – to najnowszy produkt brytyjskiej marki JRC. Nowe sygnalizatory to doskonały przykład tego, w jaki sposób można pogodzić wysoką jakość z niską ceną. Zastosowane funkcje oraz mechanizmy niczym nie odbiegają od tych dużo droższych. Na uwagę zasługuje fakt, że w całości zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Wielkiej Brytanii, a takich produktów na karpiowym rynku jest bardzo niewiele. Najnowsze Radar CX dostępne są w wielu konfiguracjach, jako pojedyncze sygnalizatory w czterech kolorach – niebieski, pomarańczowy, czerwony oraz zielony, a także w setach – 2+1, 3+1 (blue set – 3 sygnalizatory niebieskie oraz niebieska centralka) oraz 4+1.

 

Radar CX zostały wyposażone w standardową regulację głośności, tonu oraz czułości, którą ustawiamy za pomocą ergonomicznych pokręteł. W dolnej części znajduje się wygodny włącznik sygnalizatora, którym jednocześnie włączymy podświetlanie nocne. Ciekawym rozwiązaniem są diody wskazujące kierunek i szybkość brania. Obudowa to nie tylko świetny design, to również wysokiej jakości materiał oraz wysoka odporność na wszystkie warunki pogodowe, w tym deszcz i śnieg. Zaawansowana technologicznie elektronika gwarantuje niskie zużycie energii, co bez wątpienia jest jedną z najważniejszych cech karpiowego sygnalizatora. Zasilane są standardowymi bateriami 9 V. Każdy sygnalizatory otrzymujemy w dopasowanym pokrowcu, a sety w wygodnej i poręcznej walizce.

Wyżej wymienione cechy stawiają najnowsze sygnalizatory JRC Radar CX na bardzo wysokiej karpiowej półce, nie wspominają już o cenie, która jest wręcz rewelacyjna.

Dodaj komentarz