Stealth – nowe wędzisko w ofercie Century (Stealth Graphene Reinforced)

Firma Century opracowała złożoną kombinację matrycy żywicznej i grafenu. Matryca żywiczna przenosi obciążenia generowane na wędzisku, a wzmocnienie przez grafen powoduje sprężystość i ogromną wytrzymałość. Po prawidłowym wbudowaniu w system żywiczny jest w stanie zwiększyć odporność na uszkodzenia o wiele skuteczniej niż nanomateriały jednowymiarowe (np. Nanotube) i zero-wymiarowe (np. nanocząsteczkowe), dzięki czemu wędziska są lżejsze i są jeszcze bardziej wytrzymałe oraz sprężyste, czyli takie, jakie oczekują karpiarze od firmy Century.

12 ‚2,50lb – dostosowane do łowienia w kanałach oraz z łodzi. Akcja zbliżona do wędzisk FBS i Armalite – ta informacja może być przydatna do docenienia tego modelu.
12 ‚3.00lb idalne do łowienia na mniejszych zbrionikach. Ma podobną akcję do C2 12 ‚3.25lb.
12 ‚3.25lb – patrząc na powyższe porównywalne modele, ten jest bardziej uniwersalny. Oferuje moc podobną do mocy C2 12 ‚3.50lb.
12 ‚3.50lb – moc porównywalna z modelem ADV 12 ‚3,50lb.
12 ‚3,75 lb – długodystansowiec, ale przy 12 stopach długości możemy go porównać do C2-D.
13 ‚3.50lb – ta propozycja pasuje idelanie do europejskiego stylu łowienia, gdzie potrzebuje dodatkowej długości. Zaprojektowanej tak, jak Stealth 12′ 3.50lb, ale dla wędkarzy preferujących długość 13 ‚. Ten model możemy porównać do C2-D 13′ 3.75lb. Mega moc na najbardziej wymagające, potężne zbiorniki!

Powyższe porównania z pewnością pomogą przy wyborze odpowiedniego kija. Nowa seria Stealth została wyposażona w wiele dodatkowych technologii w porównaniu do poprzednich modeli, które użytkownik zdecydowanie doceni. Wystarczy, że tylko weźmie je w dłoń.

 

Dodaj komentarz