Sprzęt

Outkast Bivvy – nowy członek w rodzinie namiotów marki CHUB

Chcesz, aby Twoje bivvy było lekkie, szybkie i łatwe do rozłożenia, wystarczająco mocne, aby wytrzymać ciężkie użytkowanie i silne wiatry, wystarczająco pojemne, aby pomieścić śpiwór i sprzęt, całkowicie wodoodporne, zdolne do reagowania na zmieniające się warunki, mające idealny stosunek ceny do jakości…?

17 stycznia 2018 Redakcja Komentarzy: 0 Więcej

Ostro w górę, czyli Rod Pod Tri Sky od Prologic

Tri Sky to bardzo ważny punkt w naszej ofercie rod podów marki #Prologic – model niezwykle uniwersalny. Dzięki zestawowi sześciu nóg potrafi on więcej niż inne modele. Więcej – Marcin Burek ProTeam Prologic Polska.

11 stycznia 2018 Redakcja Komentarzy: 0 Więcej

Sygnalizatory Prologic – SNZ

Nowy system sygnalizatorów SNZ jest spadkobiercą modelu Senzora. Nowy design i elektronika zostały stworzone, by zapewnić najwyższą wydajność i nowoczesną formę. Model SNZ posiada wszelkie funkcjonalności niezbędne nowoczesnemu karpiarzowi…

16 października 2017 Redakcja Komentarzy: 0 Więcej

Torba karpiowa MAD CARRYALL XXL HB

Funkcjonalna torba transportowa to podstawowe narzędzie, które musi znaleźć się w naszym karpiowym ekwipunku. Od jej budowy zależy wiele kwestii, które będą miał wpływ na każdą zasiadkę.

12 października 2017 Redakcja Komentarzy: 0 Więcej

Kołyska Territory od Mikado

Profesjonalna mata karpiowa typu kołyska, która dzięki swojej nietypowej konstrukcji jest o wiele bezpieczniejsza dla ryb oraz bardzo wygodna w użytkowaniu.

9 października 2017 Redakcja Komentarzy: 0 Więcej