Rozpoczęcie sezonu „Maniak”

W dniach 5 – 8 kwietnia 2018 roku, Maniacy oficjalnie rozpoczęli sezon karpiowy, impreza odbywała się na zasadach przyjacielskiej rywalizacji w formie zawodów, na zbiorniku Stary Staw. Wystartowało, aż 11 drużyn a atmosfera towarzysząca spotkaniu dopisała niezwykle!
Mimo niewielu brań wszyscy wędkarze wyjechali z dobrym humorem, ze względu na świetną organizację, o którą zadbał Mateusz Podgórski (właściciel Centrum Wędkarskie Maniak Leszno) przy pomocy Krystiana Winnowicza! Dzięki, organizatorom wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, a uczestnicy nie musieli się martwić o dobrą zabawę, świetne jedzenie i wesołą muzykę z lat 80/90!

W przeciągu 3 dni udało się złowić zaledwie kilka ryb, nieprzekraczających swoją wagą 13kg. Ostatniej nocy, na prowadzenie wyszła ekipa sponsora (Aleksander Winnowicz, Krystian Winnowicz oraz Mateusz Podgórski), doławiając karpia 10kg. Na drugim miejscu uplasowała się ekipa w składzie Paweł Rus i Krzysztof Kuźma, którzy złowili Big Fish zawodów (wcześniej wspomniany karp 13kg). Trzecie miejsce należało do Tomasza Marciniaka i jego imiennika Tomasza Mołczyńskiego. Organizator zadbał również o pozostałych uczestników, wręczając im dyplomy oraz nagrody pocieszenia, ufundowane przez firmę Invader oraz CW Maniak.
Z tego miejsca serdeczne podziękowania składam sponsorom, gospodyni łowiska za profesjonalną obsługę, oraz patronowi medialnemu Karp Pasja i Przygoda.

Do zobaczenia nad wodą!
Krystian Winnowicz


 

Dodaj komentarz