Outkast Bivvy – nowy członek w rodzinie namiotów marki CHUB

Chcesz, aby Twoje bivvy było lekkie, szybkie i łatwe do rozłożenia, wystarczająco mocne, aby wytrzymać ciężkie użytkowanie i silne wiatry, wystarczająco pojemne, aby pomieścić śpiwór i sprzęt, całkowicie wodoodporne, zdolne do reagowania na zmieniające się warunki, mające idealny stosunek ceny do jakości…? Właściwie brzmi to naprawdę bardzo wymagająco!


Dobrą wiadomością jest to, że wędkarze, którzy wiedzą, czego potrzebują, pchają ten nasz piękny sport do przodu, a firmy są w stanie zareagować i dostarczyć im rozwiązań w problemach, z którymi się borykają. Chub Outkast Bivvy jest doskonałym przykładem tego, jak projekt karpiowych schronień ewoluował właśnie w ten sposób w ostatnich latach. Ma 3-biegunową, 4-sekcyjną ramę, którą bardzo łatwo rozłożyć, znacznie skracając czas potrzebny na ustawienie.


Materiał Chub Outkast Bivvy jest w pełni wodoszczelny — do wartości 10 000 mm słupa wody. W porównaniu to ponad trzydziestu krotność padającego deszczu przez 24 godziny w Wielkiej Brytanii. Przy tym wyobrażeniu z pewnością nie zmokniemy ani trochę! Daszek nad przednim wejściem posiada również rozszerzone panele boczne, po to, aby zmniejszyć ilość deszczu mogącego dostać się do wnętrza. Woda nie może się również dostać poprzez podmokłą powierzchnię, dlatego w zestawie otrzymujemy lekką i wytrzymałą podłogę.


Outast Bivvy jest przygotowany również na zupełnie odmienną pogodę, dlatego posiada szereg funkcji wentylacyjnych. System wentylacji umożliwia otworzenie tylnego panelu w celu zwiększenia przepływu powietrza, a wszyta moskitiera zapobiega odwiedzinom wszędobylskich owadów. Siatka mozzy znajduje się również w panelach bocznych. Drzwi mają system suwakowy, który pozwala ustawić go tak, jak chcesz, w tym w stylu „barn door” lub „letterbox”. Wybór pokrycia drzwi i okien należy do nas, z wodoodporną tkaniną, siatką typu mozzy lub przeźroczystymi panelami w zestawie. Cały przód można również odpiąć całkowicie.


Wewnątrz namiotu znajdują się dwie poręczne kieszenie z siatki na akcesoria. Namiot dostarczany jest z mocnymi kołkami w kształcie litery T, dzięki którym przykleja się do podłoża, a także torbą transportową.

Dostępne w wersji 1-osobowej o wymiarach 2,7 x 2,3 x 1,44 m (szer x głęb x wys) i wadze 9,6 kg oraz wersji 2-osobowej o wymiarach 3,5 x 2,55 x 1,6 m i wadze 11,1 kg.

Dodaj komentarz