Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Karpiowym – Podsumowanie

Siedem dni by wyłonić Mistrza Polski, wśród wielu zawirowań, chwili zwątpienia, niewiadomych, lecz ciągle w walce o najważniejszy tytuł w Polsce dla każdego karpiarza! Sobota, godzina 8:00 – to czas, w którym pojawiają się łzy radości i szczęście nie do opisania.


Po ciszy medialnej przyszedł czas by ukazać Wam zwycięzców tegorocznej edycji Polish Carp Masters – Tomasz Fleszer, Wojciech Czapla z wynikiem 83.10kg! Panowie po długiej walce, ostatecznie wyszli na prowadzenie na ostatniej prostej, by stanąć na najwyższym stopniu na podium! Gratulujemy!

Drugie miejsce zdobyli Tomasz Goryński, Peweł Henkel z wynikiem 78.75kg, którzy również w ostatnim dniu pokazali na co ich stać, niebywale finiszując!


Ostatecznie na trzecim miejscu znaleźli się Łukasz Pawlik, Karol Artur  z sumą wagi 75,25kg!


Big Fish mistrzostw, złowił Łukasz Pawlik!Zwycięzcy sektorowi to:

SEKTOR – A –  JET FISH  – Rafal Studziński , Maciej Mnich – 42,55kg


SEKTOR ADDER CARP -B- Grzegorz Ogierman, Paweł Adamczyk  – 65,60kg


SEKTOR TRAKKER – C – Daniel Lisy, Raimund Lisy – 16,30kg


SEKTOR D – CARP ONLINE  – Paweł Goń, Grzegorz Wielgos – 64,60kg


SEKTOR E – LED LENSER – Marek Kwieciński, Piotr Kwieciński – 38,40kg

To już ostatni wpis z tegorocznej edycji Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Karpiowym, w tym roku! Lecz nie martwcie się, niebawem ukaże się pełnowymiarowa relacja z tej niepowtarzalnej imprezy. Tymczasem nie pozostało nam nic innego, jak zaprosić Was za rok! Na miejsce odbywania się Polish Carp Masters, jak i do nas na portal karppasjaiprzygoda.pl

Dziękujemy za rekordową ilość odsłon portalu i zapraszamy ostatni raz do zweryfikowania tabeli PCM! Tabela wyników

Dodaj komentarz