Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Karpiowym 2017 – dzień 6 rano

UWAGA! Jest to ostatnia relacja przed dobową ciszą, kolejne wieści z Dębowej dopiero jutro podczas ceremonii wręczania nagród, na którą serdecznie zapraszamy karpiarzy z całej Polski wraz z rodzinami. Piękno zbiornika Dębowa i wiele atrakcji z pewnością spodobają się najmłodszym. Więc raz jeszcze zapraszamy.

Dzisiejszą relację zaczynamy od akcji, która miała miejsce wczoraj – późnym wieczorem. Dodawanie wczorajszej relacji przerwał nam bardzo głośny okrzyk dobiegający ze stanowiska nr 3. Pierwsza myśl – mają dużą rybę! Za chwilę jednemu z sędziów zadzwonił telefon – podczas jego odbierania zapadła cisza, a w słuchawce – „Przyjedźcie – mamy dużą rybę 20+”. Po dotarciu na stanowisko dało się odczuć ogromne szczęście wśród zawodników! Wskazówka wagi zatrzymała się na 20,25 kg! Mamy nowego BIG FISH-a – gratulujemy Marcin Nowosiad!

Wróćmy do porannego ważenia, którego zdecydowanie było mniej niż w dniach poprzednich! Drużyna ze stanowiska nr 7 kolejnymi rybami amurem o wadze 4,15 kg i karpiem 12,65 kg umacnia swoją pozycję na miejscu lidera klasyfikacji generalnej – Łukasz Kujawiak, Andrzej Pluta i Marcin Mrowiński. W tej chwili mają złowionych 14 ryb o łącznej wadze 137,05 kg!

II miejsceŁukasz Pawlik i Artur Karol 13 ryb, których suma wynosi 109,95 kg.
III miejsce –
Kornel Stróżykiewicz, Volodia Romaniv i Adrian Zgórski z 16 rybami o łącznej wadze 77,70 kg

.Na tę chwilę zostały złowione 109 ryby o łącznej wadze 926,95 kg!

Aktualne wyniki zobaczycie po kliknięciu na poniższą grafikę.

 

Dodaj komentarz