M-KA od Mikado – spersonalizuj swoją maszynę do zadań specjalnych!

M-KA – nowy model wędzisk karpiowych w ofercie marki Mikado Abramis, który pokochają wymagający wędkarze, lubiący wyróżniać się nad wodą! Dlaczego?

Cała seria została mocno stonowana oraz zminimalizowana. Na blanku dzięki temu nie zobaczycie żadnych „krzykliwych” napisów, czy wielkich oznaczeń. Ciężar wyrzutu został pokazany w bardzo subtelny sposób, a dokładnie na blanku pomiędzy uchwytem kołowrotka. Jedna kreska to wędka 3lb, która jest najbardziej uniwersalną w tej serii wędek. Dwie kreski czyli 3.5lb to wędzisko dedykowane do dalekich rzutów. W oczy rzuca się mały uchwyt, który dzięki swoim ostrym kształtom nadał charakteru całej wędce. Wynik tego eksperymentu jest prosty – teraz czuć dosłownie wszystko! Wysokomodułowy blank jest lekki i doskonale przekazuje każdy ruch ryby. W połączeniu z wyżej wspomnianym dzielonym uchwytem stworzył świetną maszynę do finezyjnego i pewnego holu. Każdy hol to nowe przeżycie i niesamowita satysfakcja. Koniec z wielkim wykończeniem uchwytów! Dół został pokryty specjalnym antypoślizgowym materiałem po całości.

W górnej części uchwytu znajduje się mała wstawka z przyciemnionego korka, który dodaje klasy i podkreśla nowoczesność konstrukcji. Trzy M-ki na stojaku wyglądają lepiej niż świetnie… Ile razy łapaliście za blank, żeby przytrzymać rybę i zacząć ją kontrolować w ostatniej fazie holu? W połowie wędki pomiędzy uchwytem a pierwszą przelotką zrobiliśmy część antypoślizgową, dzięki czemu już na zawsze podczas holu będziecie mieli pełną kontrolę. Ale to nie wszystko! Ustawcie swoje sztyce tak, aby sygnalizator był na wysokości antypoślizgowej części.

W ten sposób już nigdy wędka nie zostanie wciągnięta i nie ześlizgnie się z podpórki! Mało? Mamy więcej! Całość dopełniają przelotki G-Micro, które są wizualnie sporo mniejsze od klasycznych karpiowych przelotek. Jednocześnie wewnętrzna średnica nie uległa żadnej zmianie, co przełoży się na jakość rzutów. Nie zapomnieliśmy o zwolennikach topowej serii SOLATIUM, która oznacza wędki 3m dedykowane do wywózki. Wędka do wywózki M-ka Solatium to uzupełnienie całej serii.

A teraz najciekawsze – kupując nową M-ke możesz spersonalizować napisy jakie mają się na niej znaleźć, wszystko według własnych upodobań. Wystarczy że odeślesz swoją wędkę wraz z wypełnionym formularzem do firmy Mikado, potem otrzymasz kilka projektów do zatwierdzenia, po kilku dniach otrzymasz kij z własnym napisem!

Cena? Na pewno nie nadszarpnie Waszego budżetu!

Dodaj komentarz