Lewis Read z Gardner Tackle – gościem w Duxon Shop

Już w ten weekend Rybomania w Poznaniu. Jednak firma Duxon zdecydowała nie wystawiać na nich swojego asortymentu. W zamian w swoim sklepie stacjonarnym w Katowicach, w ten weekend 17-19 lutego już od godziny 9 na klientów będzie czekało wiele niespodzianek oraz promocji.

Duxon: U NAS TARGI TRWAJĄ CAŁY ROK!

Dla wszystkich tych, którzy odwiedzą sklep w ciągu tych dwu dni, czekać będzie premia w wysokości 30% zakupów. Przykładowo – dokonasz zakupów na kwotę 100zł, a otrzymasz bon o wartości 30zł do wykorzystania przy następnych zakupach.

Gościem specjalnym będzie ikona angielskiej sceny karpiowej – LEWIS READ z Gardner Tackle, który z przyjemnością odpowie na każde zadane pytanie oraz zdradzi kilka cennych tajemnic.

Ponadto tylko w sobotę i niedzielę będzie obowiązywała specjalna promocja na nowe namioty NASH TITAN, wszystkie osoby, które w tych dniach zakupią nowy namiot firmy Nash, otrzymają od Duxon Shop tygodniową zasiadką na kameralnym łowisku Emerald.

Ponadto promocja na namioty firmy JRC, do którego zakupu otrzymacie weekend na łowisku Uroczysko Karpiowe, a do namiotu marki Chub – weekend na łowisku Gajdowe!

Dodaj komentarz