JRC DEFENDER COOLER BAG

Firma JRC od lat słynie z wysokiej jakości sprzętu wędkarskiego, a w szczególności z niezawodnych bagaży! W tym roku marka ta wprowadziła do swojej oferty nową linię bagaży oznaczoną serią Defender. Jest to cała gama świetnej jakości produktów w przystępnej cenie.
Nie można zapomnieć, iż przynęty to jedna z najważniejszych rzeczy w karpiowej układance. Warto więc zadbać o ich odpowiednie przechowywanie, aby świeże i pachnące dotarły nad brzeg łowiska. Kulki przechowywane w bardzo niskiej bądź bardzo wysokiej temperaturze, bezwątpienia tracą na swojej jakości.
Defender large cooler bag to torba dedykowana właśnie do przechowywania przynęt lub pożywienia dla karpiarzy. Duża, główna komora wyposażona jest w materiał termoizolacyjny zapobiegający nadmiernemu nagrzewania się wnętrza lub utrzymania zimna przez jakiś czas. Od frontu torby, widoczna jest duża, podłużna kieszeń, w której możemy zmieścić małe pudełko z akcesoriami lub podstawowe rzeczy takie waga, nożyczki itp. W pokrywie głównej znajduje się dodatkowa kieszeń z siatki, zapinana na rzep. Wygodny transport bagaży jest ważną sprawą, dlatego też producent wyposażył torbę w dwa uchwyty do przenoszenia – jeden z nich to wygodny odpinany pas do przenoszenia na barku, natomiast drugi to dwa krótsze uchwyty do przenoszenia torby rękami. Bagaż wykonany jest z wytrzymałego i odpornego na wodę poliestru 500D.

Wymiary torby to 45 cm x 24 cm x 23 cm.

Sprzęt dostępny w sklepie www.duxonshop.pl

Dodaj komentarz