GLM Enduro & Red Devil – nowe kule Total Carp Baits

Jedną z najważniejszych kwestii związanych z przynętami jest to, że jej aromat, a także skład musimy dopasować nie tylko do upodobań karpi, ale także po to, aby wyróżnić się na danym łowisku. Dlatego firmy specjalizujące się w produkcji przynęt karpiowych tak często testują i wprowadzają nowe produkty.

Jedną z takich firm jest rodzimy Total Carp Baits. Producent, który zawłaszczył sobie karpiowe gusta! A co w tym sezonie TCB przygotowało dla Was… (i karpi)

GLM Enduro – przynęta, która podczas testów sprawdziła się na wodach zagranicznych oraz polskich. Zawiera duże ilości naturalnej mączki z małży z nowozelandzkiej oraz z małży słodkowodnej. Posiada naturalny zapach małży. Warto łączyć ten produkt z Ekstraktem GLM w proszku oraz Liquid ekstrakt GLM. Standardowo produkowana jest o średnicy 20 mm.

Kolejną nowością jest Red Devil. Przynęta stworzona na sprawdzonym miksie Imperator Black Sea Food, dzięki któremu zostało  złowionych mnóstwo ryb powyżej 20 kg. Kulka została zmodyfikowana o najostrzejsze dodatki takie jak olej z chili, proszkowy wyciąg chilli, robin red koncentrat, które dają kulce niesamowity naturalny smak i aromat. Przynęta z powodzeniem sprawdzana na różnych zbiornikach o różnych porach roku. Standardowo produkowana jest o średnicy 20 mm.

Więcej szczegółów na stronie producenta – http://totalcarpbaits.com.pl

Dodaj komentarz