Casting Ground Tester – ciekawa propozycja od firmy Poseidon

Podczas targów Carp Zwolle miała miejsce premiera nowego urządzenia ze stajni niemieckiej marki Poseidon, które z pewnością znajdzie zainteresowanie wśród karpiarzy chcących dokładnie poznać dno swojej miejscówki. Po „Ground Tester” – obsługiwany ze środków pływających nadszedł czas na „Casting Ground Tester”, dzięki któremu można sprawdzić dno z brzegu.

Dzięki temu przydatnemu gadżetowi wędkarze otwierają przed sobą zupełnie nowe perspektywy w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca. Casting Ground Tester podczas rzutu otwiera się automatycznie. Po opadnięciu na dno wypełnia się próbką tego, co się na nim znajduje — muł, osady, żwir, muszle, roślinność. Casting Ground Tester jest w stanie wchłonąć wszystko.

Podczas zwijania żyłki komora zamyka się automatycznie i nie masz szans, aby próbka z niego wypadła. Na brzegu otrzymujesz cenne informacje na temat jakości miejscówki, znajdującym się na niej pożywieniu.

Casting Ground Tester został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, waga 150 gram, wymiary 160 mm długości – średnica 28 mm.

Dodaj komentarz