Blog

Rozpoczęcie sezonu „Maniak”

W dniach 5 – 8 kwietnia 2018 roku, Maniacy oficjalnie rozpoczęli sezon karpiowy, impreza odbywała się na zasadach przyjacielskiej rywalizacji w formie zawodów, na zbiorniku Stary Staw. Wystartowało, aż 11

15 kwietnia 2018 Redakcja Komentarzy: 0 Więcej

Zimowo-wiosenny start sezonu – Irek Szpak

Właśnie wróciłem z pierwszej w tym roku zasiadki. Niestety pogoda jest, jaka jest i nie tylko w Polsce, ale i w Austrii jeszcze tydzień temu wody były pokryte lodem. Dlatego ta pierwsza wyprawa odbyła się z lekkim opóźnieniem.

22 marca 2018 Redakcja Komentarzy: 0 Więcej

Rybnik według Janka Zawady

Zalew rybnicki to bez wątpienia najbardziej znane i chyba najlepsze łowisko karpiowe w Polsce. Jednak ze względu na dość rygorystyczny regulamin i charakter samej wody nie należy do łatwych!

26 lutego 2018 Redakcja Komentarzy: 0 Więcej

Odra według Carp Life – Tommy i Marek

„Na trzydniową zasiadkę postanowiliśmy dorobić nowo testowanych kul oraz sprawdzonych już w tym roku Tiger Style. Kręcenie kul skończyliśmy około północy, a do wyjazdu ciągle pozostawało wiele do zrobienia.”

23 lutego 2018 Redakcja Komentarzy: 0 Więcej

BIG ONE – podróż po Europie!

Grzegorz Rączka – „… chciałbym przekazać ze swojej strony trochę szczerości, kultury płynącej z mojego serca, normalności. W dzisiejszych czasach socjal-media, jakie kreują teraźniejszą modę karpiową i trend, mam wrażenie, że wszystko idzie w stronę BIG…”

19 lutego 2018 Redakcja Komentarzy: 0 Więcej

Zimowe, mega uderzenie! Ash Bailey

„Wpół do piątej musiałem już wstać, aby zdążyć do pracy, więc nie miałem zbyt dużo czasu — na szczęście około trzeciej nad ranem obudził mnie pisk sygnalizatorów, podczas walki w ulewnym deszczu wiedziałem, że jest to spory zawodnik”.

17 stycznia 2018 Redakcja Komentarzy: 0 Więcej